Tarcza Antykryzysowa

TARCZA ANTYKRYZYSOWA 2.0

PRAKTYCZNY PRZEWODNIK

19 kwietnia 2020

Mając na względzie potrzebę stałego dostosowywania się do sytuacji, z którą Państwu i Nam przychodzi się mierzyć każdego dnia, przygotowaliśmy przewodnik po – naszym zdaniem – najważniejszych zmianach wprowadzonych kolejna już ustawą antykryzysową, tj. ustawą z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, czyli tzw. Tarczą 2.0

TARCZA ANTYKRYZYSOWA 1.0

PRAKTYCZNY PRZEWODNIK

5 kwietnia 2020

Przygotowaliśmy dla Państwa praktyczny przewodnik po przepisach ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (tzw. Tarczy Antykryzysowej), która weszła w życie w dniu 01.04.2020 r.

TARCZA FINANSOWA

dla Firm i Pracowników

9 kwietnia 2020

Podstawowe informacje i zasady finansowania.

Polski Fundusz Rozwoju w ramach stworzonej przez rząd Tarczy Antykryzysowej uruchamia nowy program pomocowy skierowany do przedsiębiorstw, które ucierpiały wskutek pandemii koronawirusa –  Tarcza Finansowa PFR. Jego celem jest ochrona rynku pracy i zapewnienie firmom płynności finansowej w okresie poważnych zakłóceń w gospodarce.

Kontakt