Szkolenia prawne

Prowadzimy szkolenia dla kadry menadżerskiej oraz dla pracowników poszczególnych działów firm, w tym dla Kierowników Wydziałowych i Liderów z zakresu prawa pracy (w tym czasu pracy), a także dla Zespołów HR i BHP. Organizowane przez nas szkolenia i warsztaty prowadzone są przez profesjonalistów i ekspertów specjalizujących się w danym zagadnieniu. Mogą mieć Państwo pewność, że otrzymują Państwo informacje z pewnego i sprawdzonego źródła. Prowadząc szkolenia oraz warsztaty duży nacisk kładziemy na praktyczną przydatność przekazywanych informacji. Ponadto dopasowujemy treści do potrzeb zdefiniowanej grupy odbiorców.

Bardzo często zainteresowanie naszymi usługami pojawia się na gruncie istniejących i trudnych do rozwiązania problemów. Pomagamy je usuwać dbając również o to by zapobiec ich pojawianiu się w przyszłości. Dzięki prowadzeniu szkoleń przez prawników – praktyków w danej dziedzinie prawa, łatwiej jest nam zrozumieć pojawiające się problemy i prowadzić szkolenia pod kątem praktycznej wiedzy niezbędnej dla danej grupy zawodowej.

Zarówno dla prawników, jak i dla osób prowadzących działalność gospodarczą, bardzo ważny aspekt stanowi pozostawanie na bieżąco ze zmianami prawa. Dokładamy najwyższej staranności by zawsze przekazywać najświeższą wiedzę. W tym celu stale monitorujemy zmiany w prawie, zarówno polskim, jak i unijnym oraz informujemy naszych Klientów o istotnych dla ich działalności zmianach w obowiązujących regulacjach prawnych. Kancelaria świadczy tę usługę w formie sporządzania notatek z Dzienników Ustaw, a także Dzienników Urzędowych UE, przesyła informację do wskazanych komórek organizacyjnych Klienta, a w razie konieczności wspiera proces wykładni nowych przepisów prawnych.